+90 (352) 240 10 25 info@mutluoyuncak.com

   Aradığınız ürün bulunamamıştır...
Mutlu Oyuncak

Kategorilerimiz

Peluş Oyuncaklar

peluş

Eğitici Oyun Setleri

Grafik Digital Çocuk Yazı Çizim Tableti

Mutlu Oyuncak

Kalite Standartlarımız

Telefon

+90 (352) 240 10 25

Hakkımızda

Mutlu Oyuncak

Maker İnavasyon Uluslararası Ticaret Anonim Şirketi, Türkiye’nin ve Dünya’nın mobilya trend ve teknolojilerine uygun ürünler ortaya koyarak sektörde çözüm merkezi konumunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Hareketli yatak mekanizma ve aksesuarları, Hareketli yataklar, yatak, ped, metal plastik ve ahşap mobilya ayakları, baza mekanizma ve amortisörleri gibi sektörün ihtiyaç duyduğu bir çok üründe hizmet vermektedir.
Misyonumuz;
Mevcut kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak müşteri memnuniyetini sağlamak, ekonomik pazarda varlığını hissettiren, teknolojik gelişmelerden haberdar bir marka olarak sürekli gelişen, Pazar payını artıran metal eşya üreticisi olmaktır.
 Vizyonumuz;
Sektörde liderliğe oynayan, teknolojiye ve çalışanlarına vermiş olduğu değerle adından söz ettiren, bu manada sektördeki rakiplerine örnek teşkil eden bir firma olmanın yanı sıra yaptığı yurtdışı satışlarıyla global pazarda yeniliklere açık, sektöre yön veren bir firma olmaktır.
 Kalite Politikamız;
Uluslararası standartlarda kalite yönetim sistem şartlarına uygun, müşteri memnuniyetini esas alarak, tüketiciye kaliteli ürün sunmak ve sürekli iyileştirmek ana politikamızdır.

100% Müşteri Memnuniyeti
0%
Bize Ulaşın

Sizlerin görüş ve istekleri
Bizler için önemli...

Piyasa koşulları ve müşteri taleplerinin hızla değiştiği bu günlerde daha güncel ve yeni ürünlerimizle kontrollü büyümemizin devamını sağlamayı ve her zaman en iyi olanı yapmayı hedefliyoruz.

Yorum
Yorum

Sizden Gelenler

Yeni Eklenenler

Ürünlerimizden Seçmeler

WhatsApp İletişim